noa hummer front

NOA H9

I fuqishëm dhe i rafinuar, H9 do të kënaq edhe me përdoruesit më të kërkuar me një kombinim të dizajnit dhe teknologjisë
display

5.5" FullHD

fast_charging

features.fastcharging

dual_sim

SIM e dyfishtë

gesture_sensing

Identifikimi i gjestit

Specifikimet teknike

 • MTK6755 A53 Octa Core 2.0GHz
 • 5.5" FHD 1920*1080 OGS IPS
 • 4GB RAM
 • 32GB Ruajtje
 • SONY® 3000mAh lithium
 • Android 6.0
H9 noa mobile sketch
 • 5MP me flashin e para / 13MP Sony®
 • 4G FDD-LTE
 • Mbushja e shpejtë
 • Zhbllokim me gjurmë gishti
 • Tipi C USB3.1 (transferimi i të dhënave 10Gb / s)
 • 148*73.8*8 mm

mbështetje