NOA NEXT

NOA CORE NEXT

Ekrani 5" FWGA bën të mundur që imazhi i videos të mos jetë në asnjë mënyrë i prerë apo i ridimensionuar në mënyrë jo të duhur për t'iu përshtatur ekranit.

Skaji i ekranit 2.5D i jep NOA-s një pamje të freskët, të re që bie në sy në mes të modeleve të ngjashme. Mos e humbisni aksionin!

display icon
5"
memory icon
1GB / 8GB
sim icon
Dual SIM
fast charging icon
2300 mAh

SHINE BRIGHT

Lëmimi metalik i NOA-s së ri i jep një shkëlqim të ngrohtë që e rrumbullakson pamjen glamuroze të tërë pajisjes.

Shkëlqeni si një yll me NOA

NOA NEXT

I LAKUAR NË TË GJITHA VENDET E DUHURA

Trupi i NOA-s është i lakuar ergonomikisht, duke siguruar që të mbani një kapje të sigurtë të telefonit tuaj. Lakesa gjithashtu mban një profil të hollë, elegant, duke I dhënë telefonit një profil unik dhe tërheqës, duke e holluar atë në vetëm 5.5mm të tashësisë vizuale.

LET THERE BE LIGHT

Nuk ka asgjë më të keqe se sa të ktheheni në shtëpi nga një festë, duke shfletuar fotografitë në telefonin tuaj dhe të kuptoni se fotot kanë dalë të dobëta dhe të paqarta. Prandaj ne e kem pajisur NOA-n me dy drita flash, në mënyrë që fotografitë tuaja të jenë të mprehta dhe të qarta edhe në kushtet më të errëta.

NOA NEXT
NOA NEXT

JINI FREE

Një rrebesh aplikacionesh dhe karakteristikash të reja e kanë kufizuar rëndë jetën e baterisë së telefonëve mobil modernë.

Prandaj ne kemi instaluar një bateri jetëgjatë 2300 mAh në NOA-n e ri, me kohë "standby" 300 orë.

Ngutuni!

See the details

Mos humbisni asgjë

Technical specifications

  • Spreadtrum 7731
  • 5" FW IPS 854*480
  • 1GB RAM
  • 8GB
  • Android 6.0
  • 2300 mAh litium
  • 2MP para / 8MP prapa
  • 3G
  • 2 SIM kartela
  • 143*71.5*9.5 mm

Support

Datasheet ~ 554kB